Działka budowlana Lubań

Lubań, dolnośląskie

  • 94 000 zł
  • 1 143 m²
  • 82,24 zł/m²

Zdjęcie

Priori Nieruchom...

Skontaktuj się

Działka budowlana Lubań

Lubań, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 marca 2026

94 000 zł

1 143 m²

82,24 zł/m²

Działka budowlana Lubań

Zaktualizowane: 30 marca 2026

94 000 zł 1 143 m² 82,24 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 94 000 zł (82,24 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1143 m² położona w malowniczej miejscowości Siekierczyn. To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lubania i Zgorzelca.
Regularny kształt działki, łatwy do zagospodarowania, płaskie ukształtowanie terenu, bardzo dobrze nasłoneczniony to świetne warunki pod ogród i taras. (...)

Agent

Priori Nieruchomości

608 163...

608 163 015

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Priori Nieruchomości

608 163...

608 163 015

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości