Lokal handlowy, ul. Robotnicza

Robotnicza, Lubań, dolnośląskie

  • 3 567 000 zł
  • 936,80 m²
  • 3 807,64 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Groch...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Robotnicza

Robotnicza, Lubań, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

3 567 000 zł

936,80 m²

3 807,64 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Robotnicza

Zaktualizowane: 12 maja 2026

3 567 000 zł 936,80 m² 3 807,64 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 567 000 zł (3 807,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 936,80 m² (936,30 m² powierzchni użytkowej)
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy w Lubaniu przy ul. Robotniczej 11B. To gotowa inwestycja lokal jest już wynajęty, więc od razu po zakupie zaczyna przynosić stały dochód z czynszu.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Lokal wynajęty: Cała powierzchnia jest obecnie wynajęta przez działający tam market wielobranżowy (chiński). Nowy właściciel od pierwszego dnia zyskuje pewne, comiesięczne wpływy.

Duża powierzchnia: Lokal ma aż 936,3 mkw. (...)

Agent

Przemysław Grochala

506 060...

506 060 461

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Grochala

506 060...

506 060 461

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Grochala

Zostaw telefon, oddzwonimy