dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lubań - Oferty sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

283 000 zł48,70 m² 5 811,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 w centrum miasta z widokiem na park. Lokal znajduje się na pierwszym piętrz czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł67,70 m² 5 096,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

408 000 zł48,68 m² 8 381,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

____rezerwacja____na sprzedaż mam, jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie - nowe, nie zamieszkane, świeżo wyremontowane pod klucz. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na drugim piętrze, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Plac Śląski

Lubań,dolnośląskie

285 000 zł116,10 m² 2 454,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 116,10 m2. Lokal usytuowany na parterze kamienicy przy Placu Śląskim w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** 6 pokoi, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Lubań,dolnośląskie

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największe zalety! Świetna lokalizacja, centrum miasta Kamienica po remoncie 2 piętro Niski czynsz Gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł122,33 m² 3 801,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,75 m , (powierzchnia całkowita 112,33 m ) położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł62,20 m² 5 466,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zarezerwowano do 30.06.2026 Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł108,27 m² 6 271,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Budynek zlokalizowany w pobliżu parku na Kamiennej Górze. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,55 m² 4 663,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł50,03 m² 10 193,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 535 000 zł teraz 510 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z miejscem parkingowym. Lokal mieszkalny położony jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102,75 m² 4 369,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszknie,ścisłe centrum, lubań, potencjał na 2 mieszkania. To nie jest zwykłe mieszkanie, to gotowy scenariusz na zysk! Wgn Nieruchomości rekomenduje do kupna lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne, mieszkanie położone na II piętrze, budynku w Lubaniu, nieopodal basenu. Zalety: - bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie: sklepy (biedronka, netto), basen,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,55 m² 4 663,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Lubań,dolnośląskie

415 000 zł41,78 m² 9 932,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,78 m2 wraz z przynależnym ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku mieszkalnego na osiedlu Piast.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł56,20 m² 3 647,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, klimatyczne, mieszkanie w starym budownictwie, znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Mieszkanie o powierzchni 56,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Lubań,dolnośląskie

215 000 zł65,30 m² 3 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na I piętrze w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Głównej. Powierzchnia 65,3 m2. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości , Mały Domek 'oferuj bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy przy ul.Dobre Miejsce w Lubaniu Apartament nowoczesny ,pięknie wykończony na nowym ogrodzonym osiedlu przy ul Dobre MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Lubań,dolnośląskie

1 500 zł25,62 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

kawalerka do wynajęcia! Lubań! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia idealną propozycję dla singli oraz par, którzy poszukują funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł101,60 m² 5 364,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 101,60 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy 7 Dywizji w ścisłym centrum Lubania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71,18 m² 2 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w Lubaniu. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób szukających ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Lubań,dolnośląskie

425 000 zł61,76 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zarezerwowane do 31.05.2026 Do sprzedania atrakcyjne, w pełni rozkładowe, niewymagające wkładu finansowego, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament 2-pokojowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

339 000 zł41,78 m² 8 113,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lubaniu, 41,78 m Oferuję na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

240 000 zł62,70 m² 3 827,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta bezpośrednia! koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! nowa! niższa cena! Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 położone na parterze kamienicy przy ul. Górnej w Lubaniu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,50 m² 4 942,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna oferta dla rodzin! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2001 roku. Posiada oddzielną kuchnię oraz balkon, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,40 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie w miejscowości Lubań, położone na czwartym piętrze bloku na popularnym Osiedle Piast. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Lubań

Lubań,dolnośląskie

518 000 zł68 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Atrakcyjne i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Piast. Polecam Państwu rozkładowe i bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,00 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Lubań,dolnośląskie

199 500 zł61,15 m² 3 262,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Lubania. Stan techniczny - do kapitalnego remontu Mieszkanie o powierzchni 61,15 m2 usytuowane na 1 piętrze przedwojennej, reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,90 m² 5 092,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** słoneczne 3 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26,40 m² 7 007,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** pokój, kuchnia, łazienka. *** opis techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Lubań

Lubań,dolnośląskie

349 000 zł69,70 m² 5 007,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena tylko do 15 maja! mieszkanie z garażem. Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,00 m2 położone w Lubaniu. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Lubań,dolnośląskie

244 000 zł63,50 m² 3 842,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lubaniu! Do sprzedania mieszkanie położone w Lubaniu, na pierwszym piętrze budynku o powierzchni 63,5 m2. Mieszkanie ciepłe, jasne, składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Lubań,dolnośląskie

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Lubań,dolnośląskie

325 000 zł62,30 m² 5 216,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność 4-o pokojowe mieszkanie w Lubaniu przy ul. Mieszka I. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu. Mieszkanie na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł71,30 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na III piętrze, budynku w Lubaniu, nieopodal basenu. Zalety: - bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie: sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł45,90 m² 5 337,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedaży słoneczne, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80,56 m² 3 227,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 80,56 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze kamienicy przy Placu 3 Maja w ścisłym centrum Lubania. *** lokal mieszkalny *** 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubań,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego na parterze kamienicy w samym rynku Lubania Śląskiego. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubań

Lubań,dolnośląskie

349 000 zł58,35 m² 5 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, przestronne mieszkanie, zlokalizowane w Lubaniu. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze bloku. Na powierzchnię użytkową 56,68 m2 składają się: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67,60 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania lub najmu z prawem pierwokupu! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubaniu przy ul. Rzemieślniczej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij