Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Bolesława Krzywoustego, Lubań, dolnośląskie

  • 329 000 zł
  • 70,55 m²
  • 4 663,36 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Domity

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Bolesława Krzywoustego, Lubań, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

329 000 zł

70,55 m²

4 663,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

329 000 zł 70,55 m² 4 663,36 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (4 663,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 70,55 m² (66,24 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2016
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 230 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOMiTY nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 472084

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu.

MIESZKANIE
jest w pełni rozkładowe, składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym 35,97m2
-sypialni 11m2
-wyposażonej łazienki z wc 6,27m2
-strych 13 m2 do własnej aranżacji o wysokości do 2,2m - pod biuro lub sypialnie z garderobą
-piwnice 4,31m2

Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze z 2016 roku, w ścisłym centrum Lubania. (...)

Agent

Dominika Domity

530 855...

530 855 593

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominika Domity

530 855...

530 855 593

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl