Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Lubań - Oferty wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

3 400 zł2 000 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu po prawej stronie pomiędzy torowiskiem, a drogą prowadzącą do dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod produkcję i usługi. Możliwość wynajmu dodatkowo budynku o powierzchni 150 m2. Pod najem wydzielona jest północna część działki. Przeznaczenie - 001.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zebrzydowa

Zebrzydowa(Lubań + 13 km)

5 040 zł2 520 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 2520,00 m . Teren z dogodnym dojazdem, zlokalizowany na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Dworcowa

Subkowy(Lubań + 42 km)

35 000 zł11 300 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wyanjem nieruchomość przemysłowo-magazynowa położona w miejscowości Subkowy, przy ul. Dworcowej. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Bystrze

Bystrze(Lubań + 47 km)

444 zł1 200 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 110 obręb bystrze o pow. 1200 m2, działka niezabudowana o kształcie trójkąta, położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

28 560 zł6 800 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac w części utwardzony Na terenie przemysłowym z dostępem do bocznicy kolejowej/ biura / socjale Do wynajęcia od zaraz 6800 m2 placu częściowo płytami ok 4500m2 a częściowo gruntowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Morcinka

Szklarska Poręba(Lubań + 35 km)

15 970 zł6 885 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Adres: ul. Gustawa Morcinka, szklarska Poręba Powierzchnia gruntu: 6 885 m Grunt: dz. ewid. nr 645 obręb 0005 miasta Szklarska Poręba Cena: 2,32 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Kościół

Nowy Kościół(Lubań + 39 km)

7 000 zł4 380 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 4380 m2 , oznaczonego geodezyjnie numerem działki 74/1 Świerzawa - Nowy Kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kupiecka

Pruszcz Gdański(Lubań + 36 km)

25 000 zł9 500 m² 2,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynajem działki w Pruszczu Gdańskim ul. Kupiecka Działka o powierzchni 9500m2 jest uzbrojona w prąd, gaz, internet, posiada ochronę Główny atut : działka znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipusz

Lipusz(Lubań + 25 km)

2 884 zł3 605 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 599/2, obr. Lipusz, pow. kościerski, woj. pomorskie o pow. 3.605 m2. Możliwość dzierżawcy całości bądź części działki. Informacje na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem ogrodzony plac z utwardzonym dojazdem o powierzchni 2000 m2 Teren znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz w granicach gzwp nr 111. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Lubań

Lubań,dolnośląskie

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia plac przemysłowy w Lubaniu. Powierzchnia 3000m2, 4.500 zł / m-c. netto. Teren w całości ogrodzony i utwardzony. Szeroka, automatycznie rozsuwana brama wjazdowa. Plac.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij