dowolna

Nieruchomości Lubań - Oferty sprzedaży nieruchomości

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

283 000 zł48,70 m² 5 811,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 w centrum miasta z widokiem na park. Lokal znajduje się na pierwszym piętrz czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 978 m² 112,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3000 m , położona w miejscowości Lubań (gmina Nowa Karczma), bezpośrednio przy ul. Kościerskiej - z dostępem i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 567 000 zł936,80 m² 3 807,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy w Lubaniu przy ul. Robotniczej 11b. To gotowa inwestycja lokal jest już wynajęty, więc od razu po zakupie zaczyna przynosić stały dochód z czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,78 m² 9 932,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,78 m2 wraz z przynależnym ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku mieszkalnego na osiedlu Piast.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

431 000 zł65,60 m² 6 570,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego znajdującego się w budynku w ścisłym centrum Lubania. Lokal położony jest na pierwszym piętrze. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł48,68 m² 8 381,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

____rezerwacja____na sprzedaż mam, jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie - nowe, nie zamieszkane, świeżo wyremontowane pod klucz. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na drugim piętrze, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 800 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Lubaniu. Nieruchomość położona 2 km od ścisłego centrum miasta przy wyjeździe w kierunku Jeleniej Góry. Teren płaski. Pełne uzbrojenie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 678 m² 131,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana, regularnego kształtu o powierzchni 1678 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł101,60 m² 5 364,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 101,60 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy 7 Dywizji w ścisłym centrum Lubania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do sprzedania funkcjonalny lokal użytkowo-usługowy o powierzchni 41,00 m , położony w Lubaniu. Nieruchomość stanowi dobudowaną przybudówkę i znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł15 018 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha | lubań | zjazd Z dk30 | mpzp pu1 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15018 m (1,5 ha), położona w Lubaniu (woj. dolnośląskie), bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł354,80 m² 1 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:866 m²

Do sprzedania solidny, wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy położony w spokojnej części miasta Lubań. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,78 m² 8 113,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lubaniu, 41,78 m Oferuję na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł62,70 m² 3 827,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta bezpośrednia! koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! nowa! niższa cena! Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 położone na parterze kamienicy przy ul. Górnej w Lubaniu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,50 m² 4 942,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna oferta dla rodzin! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2001 roku. Posiada oddzielną kuchnię oraz balkon, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł336 m² 2 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:955 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepowtarzalna nieruchomość w Lubaniu! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Lubań,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł122 m² 10 491,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Dębowej w Lubaniu. Budynek położony na ogrodzonej, nowocześnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,40 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie w miejscowości Lubań, położone na czwartym piętrze bloku na popularnym Osiedle Piast. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł68 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Atrakcyjne i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Piast. Polecam Państwu rozkładowe i bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,00 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

590 000 zł98,64 m² 5 981,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna połowa domu obejmująca całe pierwsze piętro budynku dwulokalowego w zabudowie wolnostojącej, położona w spokojnej i kameralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł169,70 m² 6 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w Lubaniu przy ulicy Bema w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 779 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,90 m² 5 092,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** słoneczne 3 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26,40 m² 7 007,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** pokój, kuchnia, łazienka. *** opis techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71,18 m² 2 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w Lubaniu. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób szukających ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł63,50 m² 3 842,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lubaniu! Do sprzedania mieszkanie położone w Lubaniu, na pierwszym piętrze budynku o powierzchni 63,5 m2. Mieszkanie ciepłe, jasne, składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 900 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Radostów Górny, gmina: lubań. Działka jest kształtna, położona na płaskim i słonecznym terenie, powierzchnia działki to 4900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 076 m² 125,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 1076 m2, położona w Lubaniu, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największe zalety! Świetna lokalizacja, centrum miasta Kamienica po remoncie 2 piętro Niski czynsz Gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł61,30 m² 4 812,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do sprzedania atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 61,30 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze bloku przy ulicy Robotniczej w Lubaniu. Do tej pory lokal funkcjonował jako gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł62,20 m² 5 466,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zarezerwowano do 30.06.2026 Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł122,33 m² 3 801,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,75 m , (powierzchnia całkowita 112,33 m ) położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Willowej w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 747.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł45,90 m² 5 337,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedaży słoneczne, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł100,85 m² 4 650,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

nowa, niższa cena! Wyjątkowo atrakcyjny lokal w centrum Lubania! Polecam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego znajdującego się w ścisłym centrum miasta Lubania przy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80,56 m² 3 227,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 80,56 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze kamienicy przy Placu 3 Maja w ścisłym centrum Lubania. *** lokal mieszkalny *** 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego na parterze kamienicy w samym rynku Lubania Śląskiego. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubań

Lubań,dolnośląskie

349 000 zł58,35 m² 5 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, przestronne mieszkanie, zlokalizowane w Lubaniu. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze bloku. Na powierzchnię użytkową 56,68 m2 składają się: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,30 m² 7 361,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Okazja! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy położony w Lubaniu przy ul. Bankowej. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z ulicy, co zapewnia.