dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubań

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 500 000 zł15 018 m² 299,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha | lubań | zjazd Z dk30 | mpzp pu1 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15018 m (1,5 ha), położona w Lubaniu (woj. dolnośląskie), bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Włościańska

Lubań,dolnośląskie

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom W cenie mieszkania! Polecam do sprzedaży niewielki budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położony w Lubaniu przy ul. Włościańskiej. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubań

Lubań,dolnośląskie

940 000 zł120,44 m² 7 804,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wykończony i użytkowany dom parterowy o powierzchni użytkowej 100,27 m , położony na zagospodarowanej działce przy ul. Ogrodowej w Zarębie ok. 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł48,70 m² 5 811,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 w centrum miasta z widokiem na park. Lokal znajduje się na pierwszym piętrz czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

335 000 zł2 978 m² 112,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3000 m , położona w miejscowości Lubań (gmina Nowa Karczma), bezpośrednio przy ul. Kościerskiej - z dostępem i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubań

Lubań,pomorskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

255 000 zł48,40 m² 5 268,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł67,70 m² 5 096,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 678 m² 131,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana, regularnego kształtu o powierzchni 1678 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubań

Lubań,dolnośląskie

535 000 zł354,80 m² 1 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:866 m²

Do sprzedania solidny, wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy położony w spokojnej części miasta Lubań. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł45,90 m² 5 337,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedaży słoneczne, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

240 000 zł62,70 m² 3 827,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta bezpośrednia! koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! nowa! niższa cena! Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 położone na parterze kamienicy przy ul. Górnej w Lubaniu.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł101,60 m² 5 364,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 101,60 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy 7 Dywizji w ścisłym centrum Lubania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 567 000 zł936,80 m² 3 807,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy w Lubaniu przy ul. Robotniczej 11b. To gotowa inwestycja lokal jest już wynajęty, więc od razu po zakupie zaczyna przynosić stały dochód z czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł48,68 m² 8 381,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

____rezerwacja____na sprzedaż mam, jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie - nowe, nie zamieszkane, świeżo wyremontowane pod klucz. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na drugim piętrze, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,10 m² 5 548,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla rodzin! Mieszkanie położone w świetnej okolicy, na osiedlu Piastów w Lubaniu, przy ul. Bolesława Krzywoustego. I piętro! Powierzchnia 61,1 m2. Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Lubań

Lubań,dolnośląskie

518 000 zł68 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Atrakcyjne i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Piast. Polecam Państwu rozkładowe i bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,00 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bema

Lubań,dolnośląskie

1 145 000 zł169,70 m² 6 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w Lubaniu przy ulicy Bema w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 779 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Lubań,dolnośląskie

199 500 zł39,40 m² 5 063,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,40 m2 w Lubaniu przy ulicy Łużyckiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. *** lokal mieszkalny *** 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł386 m² 6 088,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w sercu miasta, na przestronnej działce o powierzchni 1321 m , otoczonej licznymi nasadzeniami krzewów i kwiatów, które.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł336 m² 2 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:955 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepowtarzalna nieruchomość w Lubaniu! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Lubań,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł78 m² 4 474,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w miejscowości Lubań, gmina Nowa Karczma. Idealny pod sklep, biuro, cukiernię lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

120 000 zł16,30 m² 7 361,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Okazja! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy położony w Lubaniu przy ul. Bankowej. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł133 m² 4 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość w Lubaniu obejmująca cały parter budynku przeznaczona pod przestronny lokal mieszkalny. Nieruchomość o powierzchni 133,00 mkw, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubań

Lubań,pomorskie

135 000 zł1 073 m² 125,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 1073 m2, położona w Lubaniu, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Plac Śląski

Lubań,dolnośląskie

285 000 zł116,10 m² 2 454,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 116,10 m2. Lokal usytuowany na parterze kamienicy przy Placu Śląskim w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** 6 pokoi, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Lubań,dolnośląskie

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największe zalety! Świetna lokalizacja, centrum miasta Kamienica po remoncie 2 piętro Niski czynsz Gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 800 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Lubaniu. Nieruchomość położona 2 km od ścisłego centrum miasta przy wyjeździe w kierunku Jeleniej Góry. Teren płaski. Pełne uzbrojenie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubań,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego na parterze kamienicy w samym rynku Lubania Śląskiego. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80,56 m² 3 227,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 80,56 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze kamienicy przy Placu 3 Maja w ścisłym centrum Lubania. *** lokal mieszkalny *** 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 194 zł88,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 88,81 m2 wraz z dwoma miejscami postojowym w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 821 m² 98,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Lubaniu Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w Lubaniu przy ul. Wyspowej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

50,96 zł/m²31,40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokal do wnajęcia O pow. 31,4 M2, parter, lubań ul. Słowackiego! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31.4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 007 m²

Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Lubań,dolnośląskie

319 000 zł88,10 m² 3 620,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze budynku przy ul. Łąkowej. Powierzchnia 88,10 m2. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Lubań,dolnośląskie

6 zł/m²258 m² 1 548 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia Państwu ofertę najmu lokalu w budynku dworca Lubań Śląski. Lokal położony na parterze, lokal można przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w centrum Lubania Przedstawiamy wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny budynek mieszkalno-usługowy w samym sercu Lubania. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Lubań,dolnośląskie

590 000 zł98,64 m² 5 981,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna połowa domu obejmująca całe pierwsze piętro budynku dwulokalowego w zabudowie wolnostojącej, położona w spokojnej i kameralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

339 000 zł41,78 m² 8 113,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lubaniu, 41,78 m Oferuję na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł36,70 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1